Hosté penzionu a jejich zážitky

1,Penzion Stará škola je krásně a vtipně zařízený penzion, kde výzdoba každého pokoje odpovídá školnímu předmětu. (Bydleli jsme v Zeměpise, na povlečení jsme měli mapu světa a lampička byla glóbus)
Každý pokoj je prostorný a má i vlastní koupelnu. Moc příjemná je společenská místnost-Sborovna, kde je skvěle vybavená kuchyň, hezké posezení, kulečníkový stůl a plno hraček pro děti. Součástí penzionu je i venkovní posezení pod stříškou, které jsem hojně využívali a krásná zahrada s ohništěm a grilem. Zahrada je také perfektní pro děti, mají tam pískoviště, domeček v sudu a plno hraček.
Penzion je skvěle položený, kousek od zastávky úzkokolejky do Jindřichova Hradce, ideální výchozí bod na vláčkové i pěší výlety. Docházkovou vzdáleností je i krásné a čisté koupání v pískárně. A dětem se moc líbila farma a projížďka na koních přímo v Jindřiši.
Co se týče stravování, tak jsme byli úplně nadšeni. Hned vedle penzionu jsou 2 příjemné hospůdky, jedna s rybími specialitami a perfektním dětským koutkem, jedna se skvělou domácí kuchyní. Jídlo jsme si mohli sníst na příjemné zahrádce. Nejlepší byly vždy domácí polévky!
Paní majitelka byla vždy moc milá a ochotná, nic nebyl problém. V penzionu jsme měli naprosté soukromí a děti tam byly maximálně spokojené.
 Do Penzionu se určitě budeme chtít někdy vrátit. Moc bych ho doporučila zejména rodinám s dětmi, bude se Vám tam určitě líbit

Kristýna Kořenková.


2, Krása nesmírná, nemám slov, děkujeme za vzornou péči.

Setkání přátel večírkové lukostřelby.


3, Bylo krásné objevit školu, kde se nezkouší, nedávají se špatné známky, žáci nedostávají ukazovátkem přes prsty, ale naopak zůstávají rádi "po škole".

Kde je sympatická a ochotná paní učitelka, díky které nic žákům ve škole nechybí.

Ivana a Jan.


4, Tento penzion jsme objevili úplnou náhodou, o to víc jsme byli překvapeni úžasnou atmosférou.

Děkujeme!

Lipánci.


5, Děkujeme za krásné ubytování, všem kteří zamíří do těchto končin Vás vřele doporučíme.

Kristina a Petr Zaoralovi.


6, Bylo nás tu 14 z Podorlicka a od Mostu, většina dětí, pes a důchodců - hostů, na kolech jsme kolem drandili, někteří se při tom i "zabili" . Užili jsme si to tu královsky i naše polovičky se chovali otcovsky, stali se zde z nás velcí jedlíci, nejvíc nám chutnalo zelí kacha a knedlíci.


7, Zbyla nám hezká vzpomínka na Starou školu, byli jsme moc rádi, že naše parta byla spolu!


8, Děkujeme za překrásný pobyt ve zdejší staré škole, za vynikající snídaně a večeře a milé přijetí paní majitelky. Moc se nám zde líbilo a rádi se někdy vrátíme.

Eva a Evička Hanykýřovyi.

Bára a Baruška, Maruška Řezbovi.


9,Moc děkujeme za krásný pobyt, nádherné ubytování se vzpomínkou na staré časy. Budeme dlouho vzpomínat a určitě se do těchto míst rádi vrátíme.

Skupina učitelů a studentů + jeden policajt Míra z Ostravy.


 10, Děkujeme za krásný pobyt a VÝÝÝBORNOU KUCHYNI v hospodě :-)

 Lenka Písková a Oldřich Doubravský.


11,Děkujeme za pohodový pobyt v pěkném prostředí, dobré spaní i za "poklady" Sborovny.

Kluci byli nadčení kulečníkem. Ať se Vám v penzionu daří!

Vlasta, Jana, Jáchym a Jonáš Novotnovi.


12, Děkujeme za pohostinství, všechno bylo výborné! :-)

Ilona Molnár a Gábor.


13, Moc se nám líbilo, naprostá spokojenost.

Chvojkovi.


14, Líbilo se nám tu, pobyt byl inspirující, po kopcích to sviští samo, díky za pohostinost.

Ivana a Pepa.


15,Děkujeme za krásný pobyt  ve Staré škole. Všem svatebčanům se tu moc líbilo. Hlavně i pro jejich děti to bylo inspirující.

Novomanželé Mošovi.


16, Návart do starých časů byl úžasný. Každý z členů početné cyklistické výpravy byl nadšený. Za řízky v hospodě dáváme známku 1. Za všechny členy výpravy učitelka Iva z Brna.


17, Stará, stará školičko, dobře nám tu v tobě bylo a nic nám tu nechybělo. Zvířátka a příroda v Jindřiši to pohoda. Tak vám za vše děkujeme a dalším to dopřejeme!

Manželé Jára a Toník Červených + Zdena, Věra, Martin Kos + Bojanovi + Masarykovi + Kopeckých - ještě jednou velký dík!


18, Děkujeme za milou a netradiční vzpomínku na Starou školu. Znamenitá kuchyně, výčep i společnost v hospůdce na proti.

Daniel a Eva z Karviné.


19,Děkujeme za vynikající ubytování. Tento penzion jsme našli náhodou na internetu a při objednávání ubytování byla paní Steinbauerová velmi příjemná a tak jsme se sem cestou velice těšili. Prostě veliká spokojenost. Děkujeme a brzy zase přijedeme.

Šárka, Romča a Péťa.


20, Díky za vynikající dovolenou, ubytování super, budem doporučovat. Díky.

Hanka a Laďa ze Žabčic u Brna.


21,Děkujeme za skvělé ubytování s úžasnou atmosférou a výbornou domácí kuchyní naproti v hospodě. Ještě jednou veliké díky za Starou školu :-)

M. Kuchař a M. Štěpánová.


22, Děkujeme za překráné a originální ubytování. Krásná příroda a i když nám dva dny pršelo - ani nám to nevadilo díky Sborovně a KULEČNÍKU!:-)

Adina a Radim Hofbauerovi.

 


23, V penzionu jsme strávili příjemnou dovolenou. Každému se líbilo něco. Někomu Jindřichův Hradec, někomu kulečník ve společenské místnosti penzionu, jinému pivo v hospůdce, které je jen pár kroků od chalupy. No řekněte sami - v pantoflích u orosený sklenice a chalupa na dohled:-)

Tom z Kladna